Už Viac ako 20 rokov prinášame kvalitné
produkty z mora priamo na váš stôl

Príbeh značky Nowaco

Náš príbeh vám možno bude znieť ako rozprávka, ale verte, že my tú rozprávku žijeme už 27. rokom. Za všetko môže jeden inzerát, ktorý si podala dánska firma Nowaco v roku 1990 do československých novín. Mohol znieť približne takto: Hľadáme partnera pre obchodné zastupovanie našej spoločnosti v Československu. Začali sme doslova na zelenej lúke: v jednej kancelárii, bez auta, bez skladu, s jedným zamestnancom. Podpísali sme prvé zmluvy na vývoz masla, hovädzieho mäsa, hydiny a verili sme, že všetko dobre dopadne...


Príbeh ryby z mora až na Váš stôl

Ryby lovíme v krištáľovo čistých vodách Beringovho mora pri Aljaške. Priamo na mori ich rýchlo opracujeme, očistíme a ihneď šokovo zamrazíme.
Takto šetrne a rýchlo spracované ryby si zachovávajú svoju pôvodnú skvelú chuť a v maximálnej miere taktiež svoje výživové hodnoty.
Najrýchlejším spôsobom ich vďaka našej perfektnej logistike dopravíme z mora až do obchodov po celom Slovensku a odtiaľ mieria na Váš stôl.

To je príbeh Filé z Aljašky NOWACO.

Prajeme Vás dobrú chuť!

3 najdôležitejšie prednosti

Lovíme v čistých severských vodách

Mrazíme priamo na mori
pre maximálne zachovanie kvality

Bez pridanej vody


Ocenenie kvality

Naša značka NOWACO získala i ocenenie Superbrands Slovakia 2019. Medzinárodný program oceňovania značiek Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia obchodných značiek. Úspešné a progresívne spoločnosti hodnotí už vyše 20 rokov v 87 štátoch na základe zjednotených kritérií a unikátneho výberového procesu. Pečať Superbrands odzrkadľuje špecifické postavenie a status ocenenej spoločnosti alebo organizácie v rozsiahlej trhovej konkurencii. Titul Superbrands môžu získať len firmy s unikátnou silou značky, s ktorými si zákazníci spájajú hodnoty ako úspech, inovatívnosť a stabilita. Označenie touto pečaťou je prejavom výnimočnej kvality výrobkov a služieb. Vyjadruje obdivuhodné vlastnosti, inovatívnosť, pozitívne emócie a priekopníctvo v danom podnikateľskom segmente.


Nowaco v číslach

22

rokov na trhu

380

zamestnancov

170

výrobkov v ponuke Nowaco

2

rozvozové depá