Náš príbeh...

Príbeh značky Nowaco

Náš príbeh vám možno bude zniesť ako rozprávka, ale verte, že my tú rozprávku žijeme už 27. rokom. Za všetko môže jeden inzerát, ktorý si podala dánska firma Nowaco v roku 1990 do československých novín. Mohol znieť približne takto: Hľadáme partnera pre obchodné zastupovanie našej spoločnosti v Československu. Začali sme doslova na zelenej lúke: v jednej kancelárii, bez auta, bez skladu, s jedným zamestnancom. Podpísali sme prvé zmluvy na vývoz masla, hovädzieho mäsa, hydiny a verili sme, že všetko dobre dopadne...

S dobrým jedlom rastie chuť

Začali sme zbierať prvé plody úspechov, a tak v roku 1992 bolo založené Nowaco Czechoslovakia s.r.o. Presťahovali sme sa z jednej kancelárie do väčších priestorov a kúpili prvé ojazdené auto. K maslu, hydine a hovädziemu mäsu pribudli hranolky, chladená šunka a dovoz rýb. Potom prišli na rad vlastné skladové priestory, vrátane prvej mraziarne, ktorú sme nechali postaviť v Kralupoch nad Vltavou. Tam sme taktiež v roku 2004 otvorili prevádzku na spracovanie čerstvých a mrazených rýb. Rozhodli sme sa ponúkať vám pečivo, zmrzlinu, mrazené ovocie a zeleninu, ale aj hotové jedlá, čo v praxi znamenalo množstvo nových rozhodnutí, krokov a činov, ktoré sa nám podarilo dotiahnuť do šťastného konca.

Tajomstvo nášho úspechu

Našou základnou myšlienkou, s ktorou sa obraciame ku každému zákazníkovi je poctivý prístup, čerstvosť surovín a kvalita spracovania. Ponúkame širokú paletu jednotlivých produktov, ale aj hotových jedál, pri ktorých vsádzame na tradičné receptúry. Ich príprava je jednoduchá a výsledok viac ako pôsobivý. Budeme radi, ak sa naše výrobky stanú vašim kuchárskym pomocníkom číslo jedna. Uplatnenie nájdu pri príprave večere počas pracovného týždňa, kedy ste časovo vyťažení, ale aj obeda počas víkendu. A to nie je ani zďaleka všetko, pretože už teraz pre vás skúšame a pripravujeme nové recepty, ktoré osviežia váš bežný jedálniček.

Začínali sme doslova od nuly a podarilo sa nám vybudovať silnú značku, na čo sme pyšní, ale ešte viac sme hrdí na vás, našich zákazníkov. Bez vás by značka Nowaco nebola nikdy tam, kde je dnes. Ďakujeme Vám a prajeme si, aby ste s nami nikdy nestratili dobrú chuť.

Vaše Nowaco